Spausdinimui geriausia turėti failą išsaugotą ".PDF" formatu. ".PDF" failas tūrėtų būti išsaugotas, be jokių sluoksnių ( angl. layers ) ir be papildomos nereikalingos informacijos ( taip užtikrinsite sklandesnę ir greitesnę spaudą ). Taip pat turėti failą originaliame formate, tai yra .psd, .ai ir kt.,

Prieš išsiunčiat savo paruoštus failus spausdinimui, patikrinkite ar išsaugojote juos tinkamu formatu, ar Jūsų failai yra tinkamo dydžio/išmatavimų, ar aplankai ir failai juose yra pavadinti tinkamai/suprantamai darbuotojui, kuris juos spausdins. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tvarkingi failai atspausdinami dvigubai greičiau tuo tarpu sutaupant Jūsų ir Mūsų laiką.

Taip. Ant savo popieriaus spausdinti galite, tik tuo atveju, jeigu popierius yra tvarkingas, neiplyšęs, nesubraižytas, švarus. Kitu atveju maloniai kviečiame spausdinti savo darbus ant Mūsų patikrinto, gero popieriaus.

Jums tereikia nueiti į šią svetainę: "www.wetransfer.com"
1. Paspausti "+" ikonėlę su pavadinimu "Add your files" ir pasirinkti norimus failus.
2. Paspausti ikonėlę "...", pasirinkti "Get transfer link" ir paspausti "Get a link" mygtuką.
3. Atsiradusiame langelyje, nukopijuoti duotą nuorodą ir atsiųsti ją paštu, mums.

( Dėmesio jeigu failus persiųsite tiesiogiai per "wetransfer" puslapį, didelė tikimybė, kad failai gali mūsų nepasiekti, todėl visada įkėlę failus, nusikopijuokite duotą nuorodą ir savo paštu, atsiųskite ją mums )

Prieš siųsdami failus spaudai visada kelis kartus pasitikrinkite ar galutiniai sukonvertuoti dokumentai yra tokio dydžio, kokio tikitės gauti atspausdinus.
Mūsų darbuotojai niekada nekeičia atsiųstų failų ir spausdina viską realiu dydžiu, kad klientas gautų užsakymą tokį kokio tikisi ir yra paruošęs spaudai.

Geriausia failus paruošti ir atsiųsti Mums spaudai yra ".pdf" formatu, tai yra patikrintas ir greičiausias būdas, be problemų atspausdinti Jūsų failus ( jeigu failai yra sukonvertuoti tvarkingai ).

Dėja bet knygų neįrišinėjame ir tokios galimybės neturime.
Galime surišti lapus spirale, dokumentų laikikliais ir kitais panašiais būdais arba segikliu susegti mažesnį ar didesnį lapų kiekį.

Taip. Pas mus pagal galimybę galite įsigyti, pakeliais arba dėžę spaudos popieriaus, taip pat parduodame ir ruloninio popieriaus, jei yra poreikis - dėl kiekių ir kainų teiraukitės telefonu arba užsukę į Mūsų saloną.

Dėja, bet šios paslaugos senai neteikiame ir nebeturime tokios galimybės.

Kolkas už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti dviem būdais, tai yra:
1. Grynais pinigais
2. Pavedimu
Ateityje planuojame įvesti daugiau atsiskaitymo būdų Jūsų patogumui, plačiau apie tai, sekite naujienas Mūsų tinklalapyje. :)

Tokios paslaugos neteikiame dėl vienos priežasties:
Mūsų darbuotojai žino geriausiai, kaip atspausdinti pačius kokybiškiausius darbus su Erdvėtakio įranga, kadangi dirba su ja ne vienus metus ir žino geriausiai kaip pradžiuginti Mūsų mylimus klientus, kokybiška spauda. Tad nesijaudinkite, Jūsų projektai bus patikimose rankose :)