image_not_found

Įranga, kuri skenuoja A4, A3, А2, А1, A0 ir kitus neformatinius dydžius.

A3, А2, А1, A0..

Su šia įranga nesunkiai įvairiais dydžiais į plotį ir į ilgį atskanuosime ir kokybiškai kompiuterio ekranuose paruošime failus, populiariais formatais.

Kainoraštis

APIE SKENAVIMO ĮRANGĄ

SKENAVIMAS
image_not_found

DOKUMENTŲ TVARKYMAS REALIU LAIKU

Mūsų skeneris, puikiai nuskenuoja, net kai dokumentai yra sulankstyti, skenerio jutikliai nuolat kontroliuoja nuskaitytus dokumentų duomenis ir realiuoju laiku juos sujungia. Visi nukrypimai, kurie gali atsirasti skenavimo metu, ištaisomi.

icon_not_found
image_not_found

SKENAVIMO APŠVIETIMAS

Turi gera skenavimo apšvietimą, kuris leidžia detaliai nuskenuoti dokumentus, optimaliai derinant apšvietimo kampą su jutikliu, taip pat su dvigubo objektyvo technologija, kuri išgauna puikius skenavimo rezultatus.

icon_not_found
image_not_found

Technologija

Mūsų skeneris turi aukščiausio lygio dokumentų tobulinimo technologija, skirta juos kopijuoti ir nuskaityti. Tai užtikrina, kad netobuli originalūs, net ir prastai kontrastingi dokumentai, pirmu bandymu paverčiami tobulais nuskenuotais dokumentais.

icon_not_found
image_not_found

SKENAVIMO SKIRIAMOJI GEBA

2400 x 1200 dpi ( maksimali skiriamoji geba 9600 dpi ) skiriamoji geba reiškia, kad matomos mažiausios nuskenuotos detalės. Todėl nuskenuoti dokumentai visada atrodys detaliai, nepriekaištingi.

icon_not_found
image_not_found

SPALVOS

Skeneris palaiko ne tik standartinę „sRGB“ spalvų paletę, bet ir vartotojo specifiškai sukurtas spalvų paletes, tokias kaip „Adobe RGB“ arba „Device RGB“.

icon_not_found

Kainoraštis

PASLAUGA KAINA
Nespalvotas Spalvotas
Skenavimas A4 0,10 € 0,45 €
Skenavimas A3 0,15 € 0,80 €
Skenavimas A2 0,65 € 1,50 €
Skenavimas A1 1,30 € 3,00 €
Skenavimas A0 2,60 € 6,00 €
Neformatinis skenavimas TEIRAUTIS TEIRAUTIS